Konya: 0555 147 05 42 | Aksaray: 0382 222 02 40
Konya      0555 147 05 42
Aksaray   0382 222 02 40

Hakkımızda

1965 yılında Sabri Usta tarafından kurulan, pastanemiz kaliteden ödün vermeden, en taze malzemelerden yemeye doyamayacağınız pasta, tatlı ve çikolata çeşitleri ile bugün Konya ve Aksaray daki 4 mağzası ile hizmete devam etmektedir. 

Mutfağımıza her zaman en taze ve kaliteli malzemeler girer. Tecrübeli ustalarımız gelenekleri koruyarak, yeni teknolojilerin ve yeni eğilimlerin ışığında birbirinden farklı lezzetleri 55 yılı aşkın süredir sizlere sunmaktadır. Ürünlerimizde raf ömrünü uzatacak hiçbir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Yüksek ve standart kalitede üretilen ürünlerimizin tazeliği günlük olarak üretilmesinden gelmektedir. 

Bir pastaneyi müşterilerine sevdiren şeyin kaliteli ürün ve güleryüz olduğunu bilen işletme sahiplerimiz ve çalışanlarımız kuruldukları ilk günden bu yana müşterilerine bu çerçevede yaklaşmış ve onları en iyi şekilde ağırlamayı görev edinmiştir.

Kalite tesadüf değildir.

Kalitesini koruması için en iyi koşullarda muhafaza edilen hammaddeler; hijyenik koşullara sahip modern üretim tesisimizde eğitimli ve tecrübeli personellerimiz tarafından işleme alınır. Hammaddenin kalitesini ve lezzetini kaybetmeden işlenmesi için ayrı bir özen gösterilir. Modern yöntemler ve araçlar ile yapılan fabrikasyon üretim yerine, modern yöntemler kullanarak yapılan butik üretimi tercih eden Fatih Sabri Pastanesi’nde
geleneksel lezzetlerin muhafaza edilmesi’ ön plandadır.